Uyumlu Cihazlar

Biyometrik imzalar doğası gereği uyumlu telefon/tablet ve özel kalem kullanımını gerektirir

Biyometrik imza, ekrana kalemle atılan ve geleneksel kağıda atılan ıslak imzaya çok yakın bir deneyim sunan imza yöntemidir. Bu imza türünü özel kılan detay, uygun bir kalemle uyumlu ekrana imza atılıyor olmasıdır. İmzacının şekilsel olarak imza görseline ek olarak kalemi ekrana ne kadar bastırdığı, kalemi tutuş açısı ve imza atma hızı gibi birçok bilgi kayıt altına alınır.

Cihaz Alternatifleri

Fiyat/performans olarak Samsung’un S-Pen’li tabletlerini öncelikle değerlendirebilirsiniz. Alternatif olarak Huawei MatePad serisini değerlendirebilirsiniz. Herhangi bir teknoloji mağazasını ziyaret ederek tabletleri deneyimleyebilirsiniz. TC Kimlik Kartı ile yani Standart Kart Okuyucu (SKO) ile imza alınacaksa, telefonun arm64-v8 veya armeabi-v7a işlemci ailesine sahip olması gerekir. İleride olası kimlik doğrulama ihtiyaçlarınız için NFC destekli bir cihaz olmasını öneriyoruz.

Cihazı Kontrol Etme

Cihaz satın almadan önce aşağıdaki link aracılığıyla tablette veya telefonda kalemle imza atmaya çalışmanızı öneriyoruz. Ekrandaki x, y, pressure, azimuth, elevation ve bilgilerinin göründüğü alanın ekran görüntüsünü destek@ddtech.com.tr adresine mail göndererek cihaz uyumluluğuna dair kesin teyit alabilirsiniz:

Last updated