İndirmeler

Tap&Sign web tabanlı bir imza altyapısı sunar. Bu sayede yoğun bir yazılım indirme gerektirmez. Ancak teknolojinin doğası gereği aşağıdaki iki yazılımın indirilmesi gerekir.

E-İmza Masaüstü Yazılımı

E-imza işlemi yasal mevzuat gereği bir masaüstü yazılım eklentisi gerektirir. Tap&Sign e-imza masaüstü yazılımlarını indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. Bu yazılımlar bilgisayarınızı yeniden başlattığınızda arka planda açılacak ve sürekli devde olacak şekilde geliştirilmiştir (Windows service ve agent). Tap&Sign imzalama ekranlarından imza talimatı ile arka planda çalışır. Görünür bir ekranı yoktur. İmzalama işlemi Tap&Sign web ekranlarıyla yapılır. Masaüstü yazılımları domain veya policy ile merkezi şekilde kurdurabilir veya aşağıdaki linkleri kendi kullanıcı dokümanlarınıza ekleyebilir yada imzacılara mail ile ulaştırabilirsiniz. Bu linkler her zaman yazılımın en güncel versiyonunu indirir.

Size uygun işletim sistemini seçerek indirebilirsiniz:

Tap&Sign Mobil Uygulaması

Tablet ve telefonlarınızda her zaman hazır olmasını istiyorsanız uygulamayı Android herhangi bir tablete veya telefona indirebilirsiniz:

Kimlik kartı doğrulama özelliği şimdilik yalnızca Android cihazlarda kullanılabilmektedir.

ℹ️ Eğer çok sayıda cihaz ile imza alacaksanız, MDM cihaz yönetimi kullanmanızı öneriyoruz

Last updated